Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Fotografowie bardzo dobrze znający rzeczywistość imprez okolicznościowych

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest nad wyraz atrakcyjna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola zrealizowana jest bowiem w ramach pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. Tutaj można oczekiwać na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin zabawy weselnej na sali.

Klienci otrzymują 250 fotografii, poddanych wcześniej rzetelnej obróbce. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive lub na płycie DVD. Dostaje się również 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny poszerzony, a więc wykonany od przygotowań do oczepin. Zawiera 500 zdjęć, reportaż nagrywany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu oraz album 20×30 centymetrów. Można również spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a precyzyjniej sesja ślubna każdorazowo wyznaczana jest indywidualnie, co do terminu i miejsca. Można zdecydować się także na sesję w górach lub nad morzem. Otrzymuje się minimum 30 zdjęć po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Najwyższej jakości wydruki będą doskonałą pamiątką na wiele lat. Żeby wyznaczyć szczegóły wystarczy uzupełnić formularz z witryny internetowej.

Fotografowie nawiążą kontakt w celu rozpoczęcia współpracy. Pewne jest to, że ostatecznie otrzyma się perfekcyjne fotografie ze ślubu, bardzo dobrze przekazujące klimat tego tak ważnego dnia. Wszystkie fotografie będą uwzględniały bieżące trendy fotograficzne. Uchwycone są chwile pełne emocji, wzruszeń, prezentujące nietuzinkowość konkretnego wydarzenia na najlepszym sprzęcie.Zleceniodawcy mogą w dodatku liczyć na archiwizację zdjęć w czasie pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY