Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wakacyjny wyjazd w Polskie góry – czy należałoby wydzierżawić kamper?

Pewnego lata pogoda w wielu przypadkach nie dopisywała nadmiernie często. Dlatego też zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na ferie. Jednak paczka moich przyjaciół namówiła mnie, na wypad nad lokalne morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo można tam cieszyć się urokami opalania i morskich kąpieli, a w wypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie akcesoryjnych atrakcji. Do dziś cieszę się, iż zdecydowałam się pojechać.

Pogoda naprawdę nie była zanadto atrakcyjna, chociaż trafiło się niemniej jednak kilka słonecznych dni, jakie wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. Na dodatek muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, iż nie sposób się, jest w nim faktycznie nudzić, zwłaszcza kamperem – krzesła kempingowe . Przede wszystkim wobec tego, że tak dużo, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, właśnie dlatego także tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy naturalnie popularne molo, jakie rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Po pewnym czasie pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do pięknego klifu w Gdyni. To, co kryje taki krajobraz, jest niemalże nie do zaprezentowania. Kolejną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam także do interesującego przeżycia. Jednak widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie bezsprzecznie odmówić tego, aby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium oraz interesująca plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia naszego pobytu zwiedziliśmy Gdynię i przepiękny port i statki muzealne. Te 9. wakacje, to w zasadzie był idealny pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY