Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Planujesz w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się jaki typ wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka reanimacyjnego? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele typów wózków reanimacyjnych. Jeśli chcesz poznać cenę wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie standardowe wózka.

Znacząca większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z 2podstawowych elementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką wymaga. Większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Podstawowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – często z możliwością regulowania wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania na przykładzamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt na każdy oddział. Dostawca może zając się całościowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych obiektów medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje w gestii klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej albo przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY