Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy internet ma prawo być dla nas niekorzystny?

Kiedyś, kiedy tak właściwie nie było pecetów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, jakie sami wymyślali. Dzisiaj w dobie kompów i internetu większość osób poszukuje rozrywek oczywiście tam.

Co niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących wiadomości, tudzież wiele osób korzysta z internetu dla zabicia wolnego czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują informacji na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słyszą muzyki. Niedużo osób czyta dzisiaj książki w formie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki oraz w takiej odmianie czytać własną ulubioną książkę.

Tak samo jest z filmami. Coraz to więcej osób odchodzi od zdobywania filmów na płytach, by pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą oglądać filmy w internecie. Nie tylko te bezpłatne. Niektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, by zdołać oglądać swój ulubiony serial bądź też posiadać bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY