Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Porównanie odkurzaczy bezworkowych: najlepsze modele do kupienia w 2022 r.

Podobnie jak jego kongenery, odkurzacz bezworkowy służy do czyszczenia podłóg, dywanów, dywanów itp. Jeśli cel jest potencjalnie taki sam, nie jest tak w przypadku specyfiki i funkcjonalności tego ostatniego. Odkurzacz bezworkowy różni się również od innych odkurzaczy tym, że nie wykorzystuje worka z filtrem, ale zamiast tego kosz na śmieci.

Dlatego pod koniec cyklu czyszczenia po prostu wyrzuć kurz z pojemnika. Dzięki technologii siły cyklonicznej stosowanej w tego typu odkurzaczach nie ma szans na utratę ciśnienia. Lżejsze i bardziej ekologiczne, będą niezwykle praktyczne. Ich kompaktowość pozwoli na łatwe przechowywanie ich w szafie czy garażu.

Ponadto generalnie mają dość dobry stosunek jakości do ceny, jeśli weźmiesz pod uwagę, że znajdziesz je w bardzo zróżnicowanych przedziałach cenowych. Jeśli jednak jakość filtracji nie będzie optymalna, narazisz swoje zdrowie na choroby czy alergie, a ponadto, jeśli ich waga będzie znaczna, będą stanowić poważną przeszkodę w komforcie użytkowania, którego dziś poszukuje wielu użytkowników.Jedną z wad odkurzaczy bezworkowych nad modelami workowanymi jest to, że są one głośne, ale istnieją modele o niższym poziomie hałasu, takie jak te, które wybraliśmy. polecane odkurzacze bezprzewodowe

TOP 3 najlepszych odkurzaczy bezworkowych

Wybór odpowiedniego odkurzacza bezworkowego nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać, kluczowe jest wcześniejsze określenie kryteriów wyboru, które będą motywować Twoją decyzję.Ma tę zaletę, że jest wyposażony w akcesoria umożliwiające dokładne czyszczenie zasłon, poduszek, kaloryferów itp. Zaleca się jednak podjęcie pewnych środków bezpieczeństwa podczas opróżniania i czyszczenia zbiornika. Dokonaliśmy selekcji, aby umożliwić Ci zakup najlepszych odkurzaczy bezworkowych, których stosunek jakości do ceny zaostrzy Twoją ciekawość.

1- Kompaktowe odkurzacze cyklonowe bezworkowe Rowenta o pojemności 1,5 l

Kompaktowy bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy Rowenta R0371EA to mały odkurzacz elektryczny o wymiarach 40,94 X 27,62 X 29,03 cm, dostępny w kilku kolorach. Lekki, waży tylko 3,6 kg. Przy natężeniu 240V oferuje moc 750W. Dzięki promieniowi zasięgu 8,8 m obsługuje pojemność 1,5 l

Jego kompaktowość nie ma nic wspólnego z mocą, bo przy 750W jest w stanie zapewnić siłę ssania godną odkurzaczy wyższego zasięgu. Wyposażony w technologię cyklonową, do której dodano filtry antyalergiczne dla lepszej separacji kurzu, jest odpowiedni dla alergików.

Wyjmowany plastikowy zbiornik może zbierać kurz nagromadzony podczas czyszczenia. Dzięki trzem kółkom przeniesiesz go do wszystkich pomieszczeń w domu. Idealnie dostosowany do twardych podłóg, zapewni Ci niezrównaną skuteczność czyszczenia. Jedynym minusem jest to, że kabel zasilający uznano za zdecydowanie za krótki, co może być denerwujące podczas czyszczenia.

2- Odkurzacz bezworkowy Philips FC9745/09 Power pro expert 650 W, pojemność 2 l

Dostępny w dwóch wersjach, czarnej lub niebieskiej, odkurzacz Philips FC9745 waży 5,5 kg, przy mocy 750 W i intensywności 240 V. Mierzy 29,5 X 45 X 29,2 cm. Pod względem pojemności i objętości oferuje ekwiwalent 2L. Jest wyposażony w ekskluzywną szczotkę triActive+, która umożliwia głębokie czyszczenie dzięki rozdzieleniu pasm dywanów i chodników.

Dzięki wyjątkowej technologii Power cyclone 8 prędkość powietrza w komorze cyklonu jest dziesięciokrotnie zwiększona w celu oddzielenia go od cząstek kurzu. Przed włączeniem odkurzacza system Allergy Lock sprawdza szczelność komory na kurz. Dzięki specjalnemu systemowi filtracji czystego powietrza ciesz się 99,90% izolacją pyłków, drobnego kurzu itp.

Wyposażony w filtr Hepa 10 dobrej jakości system filtracji chroni przed alergiami. Jego kompaktowość, mobilność i lekkość pozwolą na łatwe użytkowanie bez obaw o ewentualne trudności w poruszaniu się.

3- Bosch- Seria 2 BGS05X240-Bezworkowy odkurzacz kanistrowy ze specjalnymi akcesoriami z włosia 700W

Odkurzacz średniej klasy, odkurzacz Bosch BGS05X240 to bezworkowy, kompaktowy i lekki odkurzacz kanistrowy. Wyposażony w system wielokierunkowych kół, można go łatwo przenosić, aby w spokoju posprzątać wszystkie zakamarki różnych pomieszczeń. Jest więc wyposażony w teleskopową rurę ze stelażem, do której dodaje się automatyczny prowadnik przewodu.

Całość dobrze zmontowana zapewnia promień działania 9m. Waży 4,4 kg na 1,4 x 26,8 x 38,1 cm. Odkurzacz ma e Silnik HiSpin z ultraszybkim przepływem powietrza, nie wspominając o poręcznej mini turboszczotce do usuwania sierści zwierząt. Nadaje się do wszystkich powierzchni, jego akcesoria zapewniają doskonałe odkurzanie dywanów, chodników, twardych podłóg itp. Zbiornik na kurz o pojemności 1,5 L pozwoli Ci dzięki łatwemu otwieraniu, szybkiemu czyszczeniu.

System filtracji jest dość dobrze dopasowany, sklasyfikowany w kategorii A, więc będzie potencjalnie bezpieczny dla alergików. Wariator mocy obecny w urządzeniu pozwala na modulację mocy ssania z uwzględnieniem Twoich potrzeb.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY