Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Uwodzicielskie spojrzenie na zabieg pielęgnacji rzęs

Mówi się, że spojrzenie może powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Jak by to było uzyskać idealny wygląd bez zmartwień i wysiłku? Wyobraź sobie taki scenariusz: budzisz się rano, bierzesz prysznic, pijesz kawę, wybierasz mój strój i gotowe! Nie, nie przegapiłem kroku. Nakładając rzęsy nić po nitce zapomnisz o pielęgnacji makijażu. Co więcej, podkreślisz wyrazistość swoich oczu i zawsze będziesz w centrum uwagi. Wyrazisty będzie nie tylko Twój wygląd, ale cała twarz.

Długie i łukowate rzęsy to atrybut kobiecego piękna, dzięki któremu się wyróżnisz. A ten perfekcyjny wygląd, raz uzyskany, będziesz w stanie utrzymać go przez całą procedurę pielęgnacji rzęs.

Zalety procedury utrzymania genów

Może nie urodziłaś się z parą długich, gęstych rzęs. A może nakładanie tuszu do rzęs z biegiem czasu wpłynęło na wygląd twoich rzęs. Główną zaletą nakładania linii rzęs jest to, że zawsze będziesz gotowa do błyszczenia. Zawsze będziesz mieć wyprofilowany i uzyskany wygląd oczu bez wysiłku. Co więcej, będziesz cieszyć się idealnymi rzęsami przez wiele tygodni. Później będziesz mógł utrzymać efekt dzięki usłudze utrzymania genów.

Procedura ta jest podobna do aplikacji przedłużeń, zastosowane substancje nie będą powodować skutków ubocznych, dzięki czemu nie napotkasz żadnych problemów.

Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Zastanawiasz się jak? Po zastosowaniu przedłużek nie będziesz potrzebować tylu kosmetyków, co wcześniej. Co więcej, rzęsy będą idealnie pasować zarówno do makijażu naturalnego, jak i wieczorowego. A dlaczego nie, nawet dla całkowicie naturalnego wyglądu, bez makijażu!

Etapy procedury utrzymania genów

Pierwszym krokiem będzie umówienie się na przedłużanie rzęs. Po tej pierwszej sesji poczekamy, aż wrócisz na konserwację. W takim przypadku uzupełnienia zostanie wykonane, tzn. uzupełnienia, które wypadły, i zapobiegnie nierównomiernemu wyglądowi rzęs.

Możesz zastosować 2 geny D lub 3D Dramatic Vision. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać efekt kociego oka, czy też lalki, tego typu przedłużenia zapewnią Ci wymarzony efekt. Twoje oczy będą wyglądać dobrze, z długimi, podkręconymi rzęsami, a rysy twarzy będą wyglądać harmonijnie, nawet jeśli nie wykonasz makijażu.

Przed przystąpieniem do zabiegu nakładania rzęs, wspólnie z kosmetyczką ustalisz, jak najlepiej podkreślić Twoje oczy. Tym samym zostanie wybrany spośród następujących możliwości:

  1. Jeśli chcesz, aby Twoje oczy miały wydłużony kształt , rzęsy w kąciku oczu będą grubsze;
  2. Jeśli chcesz wyglądać jak lalka , rzęsy będą zakrzywione i długie;

Jeśli chcesz wyglądać jak gwiazda Hollywood z magazynu, naturalnie wyglądające rzęsy będą idealne, aby nadać Twoim oczom naturalny wygląd, ale jednocześnie ukształtują Twój wygląd.

Różnica między przedłużeniami 2D i 3D polega na grubości drutu. Jeśli nie masz teraz bogatych rzęs, a takiego rezultatu chcesz, rzęsy 2D są idealnym rozwiązaniem, ponieważ mają grubość zbliżoną do naturalnej nici. Rzęsy, choć cienkie, zapewnią Twoim naturalnym rzęsom podwójny efekt pod względem objętości. Ale jeśli chcesz uzyskać efektowny i seksowny wygląd, musisz wybrać przedłużanie rzęs 3D. więcej sprawdź tutaj

Po ustaleniu Twoich pragnień i potrzeb, Twoja kosmetyczka przejdzie do zabiegu przedłużania rzęs. Będą one nakładane w odległości 0,5 – 1 mm od nasady naturalnych rzęs, dzięki czemu nie wybierzesz wyglądu, który nie będzie wyglądał naturalnie. Powinnaśjednak wiedzieć, że efekt końcowy zależy również od tego, jakie masz naturalne rzęsy i jaka jest ich gęstość.

Nie będziesz tracić dużo czasu na proces nakładania nitki po nitce, ponieważ zabieg wykonuje się szybko, niezbędny czas sięga nawet godziny. Dodatkowo nie musisz martwić się o ewentualne skutki uboczne, ponieważ stosują substancje, które nie będą miały wpływu na oczy i są bardzo łatwo przyjmowane przez organizm. Kolejną niezwykle ważną zaletą, która na pewno Cię uspokoi, jest to, że podczas zabiegu nie odczujesz bólu!

Wskazówki dotyczące procedury konserwacji po genach

W ciągu pierwszych 24 godzin po nałożeniu przedłużek z drutu radzimy unikać kontaktu rzęs z wodą. W przeciwnym razie Twoje rzęsy mogą odpaść. Również pierwszego dnia należy unikać środków czyszczących lub produktów pielęgnacyjnych na bazie oleju. Jeśli zastosujesz te produkty na bazie oleju, siła kleju, którego użyto do nałożenia przedłużeń, może się zmniejszyć, a nowo nałożone rzęsy mogą wypadać;

Po 24 godzinach możesz umyć rzęsy. Można je zmoczyć, ale delikatnymi ruchami, wykonanymi w kierunku wzrostu włosów. Możesz nawet skorzystać z prysznica, ale uważaj, jakiego ciśnienia używasz (użyj niskiego ciśnienia) i uważaj na gorącą wodę;

W Twoim rytuale nie powinno zabraknąć wieczornego demakijażu. Makijaż zmyjesz przy pomocy produktów na bazie mleczka micelarnego i wody. Jeśli nie zastosujesz się do tego rytuału, istnieje ryzyko, że Twoje rzęsy będą gromadzić kurz i resztki makijażu. Może to powodować alergie i podrażnienia oczu. Dlatego przy codziennym demakijażu unikniesz takich niedogodności;

Jeśli wcześniej lubiłeś kąpać się w gorącej kąpieli lub chodzić do sauny, powinieneś wiedzieć, że nakładanie rzęs na fiszbiny nie pozwoli Ci na takie rzeczy. Nawet kilka minut spędzonych w pobliżu gorącej pary spowoduje odklejenie przedłużek; Jeśli kiedyś nazywałaś zalotkę, nie będziesz mogła jej używać. Nadaje się tylko do rzęs naturalnych. Jeśli użyjesz tego typu urządzenia do przedłużania rzęs, ten nawyk je zniszczy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY